I polední "meníčko" může být gastronomický zážitek

Když se připravuje pořádně

Podporujeme poctivé vaření

  • Používáme tradiční postupy a receptury – náš guláš připravujeme zásadně z masa orestovaného na sádle s kořením a zalité pravým vývarem. Pribináček je pouze ze smetany a tvarohu. Přijďte ochutnat!
  • Nepoužíváme náhražky – například nahrazovat máslo margarínem u nás opravdu nemá pochopení
  • Používáme základní suroviny – čím méně průmyslově zpracované potraviny, tím lépe. Zelenina, máslo, sádlo, luštěniny, jednodruhové koření, přirozeně tučné mléčné výrobky, produkty bez umělých sladidel apod. jsou základem naší kuchyně. Naše jídlo je tak výživné a mnohem více nutričně vyvážené než ošizená jídla.
  • Naše pokrmy jsou bez zbytečných přísad – mnohé základní suroviny a koření mají už tak dost výraznou chuť, a proto ji nechceme ničit nadbytečnými dochucovadly.
  • Preferujeme lokální suroviny – ne ve všech případech je to možné, ale pokud to jde, volíme suroviny od okolních producentů. Týká se to především masa, ryb, ovoce a zeleniny.

Naše královská kuchyně

Kuchyně náročná na kapacitu provozu si samozřejmě žádá profesionální vybavení. Přestože se taková investice pohybuje v řádech milionů korun, nám to za to stálo, abychom ji realizovali. V roce 2017 jsme tak investovali nejen finance, ale i mnoho času a energie do kompletní rekonstrukce kuchyně. Nezapomněli jsme ani na pohodlí zákazníků. Původní nábytek jsme nahradili měkkými polstrovanými židlemi a stoly z masivního dřeva.
Díky novému kuchyňskému vybavení jsme schopni připravovat, zpracovávat a uchovávat potraviny na opravdu vysoké úrovni. Pomocníci jako jsou velkokapacitní varné vany, polévkový kotel, otočný gril, TOP chladící a mrazící technika, extrémně výkonná lednice Shocker apod., jsou opravdu “k nezaplacení”! Díky tomu dokážeme nabídnout pestré jídelníčky, nad jejichž sestavením si pravidelně “lámeme hlavu”, abychom naším jídelníčkem stále překvapovali. Těší nás, že se nám investice postupně vrací v podobě spokojených zákazníků, kterých stále přibývá.

Kvalitní a chutné jídlo se firmám vyplácí

  • Strava je nejlevnější způsob, jak zvýšit výkon zaměstnance. Výživné jídlo prokazatelně zvyšuje výkonnost zaměstnance. Věříme, že zdravá strava je především o přípravě jídla z co nejméně průmyslově upravených surovin. Tělo tak získá přirozenou energii. Na zpracování špatného jídla ji naopak spotřebovává, unavuje ho a způsobuje ospalost.
  • Na chutné jídlo se lidé těší – typický pracovník musí podávat vysoké výkony každý den. Je přirozené, že si během dne musí odpočinout a načerpat energii. K tomu je bezesporu určen oběd jako jedno z hlavních jídel dne. Je-li navíc kvalitní oběd něco, na co se může člověk těšit, pak je to ideální pauza a odpolední “směna” jde mnohem lépe od ruky!

Naše jídla se mohou stát i součástí vašeho firemního stravování

Rozvoz jídla aktuálně zajišťujeme na základě individuálních dohod. Naše kapacity nejsou “nafukovací”, a proto nechceme slibovat něco, co by se nedalo splnit. Se vším se dá ovšem pracovat, a proto neváhejte a kontaktujte nás a pokusíme se něco vymyslet. Máme zkušenosti nejen s rozvozem jídel na základě jednotlivých výběrů zaměstnanců, ale i s rozvozem obědů, kde jsme jejich výhradní dodavatel. Preferujeme spolupráci, při které oběma stranám záleží na snižování spotřeby plastů. Budeme rádi, když se nám podaří vymyslet takový způsob rozvozu, při kterém se bude muset použít jen nezbytný počet plastů. Děkujeme.

Zaujali jsme vás? Chcete vědět více
o rozvozu jídla?

Buďte s námi v kontaktu.

Připojte se k nám i na sociálních sítích, kde najdete všechny informace a fotky.

Jídelna Luke
VegaFoods, s. r. o. | IČ: 26248689
Karásek 1767/1, Brno

Jídelna:    PO–PÁ | 11:00–13:30
Kantýna: PO–PÁ | 07:30–10:00

@jídelna luke
+420 720 070 953