„Hostovačka“ Būcheck u Lukeho

15. července 2019

Koncem května nás poctil svou přítomností Peter, který stojí za veleúspěšným projektem Būcheck. A rozhodně to stálo za to! Kdo čekal „souboj kuchařů“, ten se nedočkal. Nám šlo o kamarádskou akci, ve které hrálo hlavní roli Peterovo vynikající trhaný vepřový v domácí briošce a jeho vyhlášené hranolky smažené v sádle. Tahle jeho dobrota už je na brněnské gastro scéně pojmem a na Zelňáku můžete denně vidět dlouhou frontu táhnoucí se od jeho foodtrucku.

 

Jak to celé vzniklo?

 

Teď se musíme trochu pochválit i my. S nápadem akce přišel Peter, protože k nám často jezdí na svém skútru v obědovém čase se dobře najíst, jak sám říká. Jeho nápad zpestřit oběd nám i zákazníkům jsme brali „všema deseti“.
Zájem o den s Būcheckem jsme předpokládali, ale realita předčila očekávání! Houfy lidí, co se u nás scházely už před 11:00 nás trošku vyděsily, jestli to všechno kapacitně zmákneme, ale ukázalo se, že se nemáme čeho bát. Peter je kovaný profík a všechno to proběhlo i přes rekordní návštěvu jako po másle.
Všem vám ještě jednou děkujeme za účast a slibujeme, že nějakou podobnou akci zase vymyslíme! Navíc jako revanš slíbil Lukáš hostování zase Peterovi v jeho Foodtrucku, takže jakmile se všechno doladí, určitě se o tom dozvíte. Dáme vám vědět na Facebooku i našem webu.

 

Buďte s námi v kontaktu.

Připojte se k nám i na sociálních sítích, kde najdete všechny informace a fotky.

Jídelna Luke
VegaFoods, s. r. o. | IČ: 26248689
Karásek 1767/1, Brno

Jídelna:    PO–PÁ | 11:00–13:30
Kantýna: PO–PÁ | 07:30–10:00

@jídelna luke
+420 720 070 953